Kniha návštěv

Datum 23.07.2010
Vložil Pavel
Titulek Re: Vražedná partie

Není vůbec zač, ale kažkopádně díky za svěřenou mi důvěru. Budu spokojen, když se to bude lidem líbit a přitahne vám to další diváky.

Datum 07.07.2010
Vložil adelka
Titulek hvězdy

moc se mi líbí ty hvězdy

Datum 27.06.2010
Vložil Honza Veber
Titulek návštěva

Tak jsem se sem přišel podívat a můžu říci, že se mi Vaše fotografie moc líbí! Ty vážky jsou supewr a nezávisle na sobě jsme koukám testovali i stejný 70-200/4 objektiv s mezikroužkem :-) Já ale tak úspěšný zdaleka nebyl, což mne ale jen a jen a díky i vašim fotografiím, požene dopředu!
Krásný den a nadopsanou i naviděnou!
Honza

Datum 27.06.2010
Vložil Pavel
Titulek Re: návštěva

Děkuji moc za pochvalu, což mě velice potěšilo a doufám, že se budu nadále zlepšovat. Nejsm žádný odborník na makro, ale celkem mě to baví, takže si myslím, že mezikroužky to budou nějakou tu dobu jistit. S tímto objektivem jsem naprosto spokojený a dávat peníze ještě do makroobjektivu se mi zatím nechce. Raději za ty peníze někam vyrazím. Tím nechci říct, že makroobjektivy jsou zbytečné :-). Děkuji moc za zastavení avěřím, že se jěště někdy zastavíte. Přeji hezký den. Pavel

Datum 22.06.2010
Vložil Zamrazilová M.
Titulek vážky

S Adélkou se díváme na Tvoje nové vážky a oběma se nám moc líbí první dvě. Adélce se ještě líbí "ta s těma kukadlama na straně".
Ahoj tati

Datum 15.06.2010
Vložil Stepan Cerveny
Titulek Go to haven :-)

Tak chlape... At to jde. A brzy na videnou!

Datum 27.06.2010
Vložil Pavel
Titulek Re: Go to haven :-)

Doufám, že to půjde. No věřím, že spolu někam vyjedeme. Měj se.

Datum 14.06.2010
Vložil Evžen Takač
Titulek To je fajn

Ahoj Pavle.
Tak koukám, že už v tom jedeš také. Přeji spoustu spokojených návštěvníků a samozřejmě spoustu dobrých nápadu ve fotografické tvorbě. Stránky pěkné.

Datum 14.06.2010
Vložil Pavel
Titulek Re: To je fajn

no už jsem tam. je to sice nějaká ta práce, ale myslím si, že fotit a koukat se na to po večerech sám nebude to pravé. Doufám, že výsledky budou koukatelné, aby se návštěvníci občas vraceli. Třeba sem někdy přidám i něco z další společné cesty.

Datum 14.06.2010
Vložil Miloslava Zamrazilová
Titulek konečně

Jsem ráda, že jsi se k tomuto konečně odhodlal a přeji Ti moc dalších pěkných fotek!!!!!! a stálou radost z tohoto koníčku!!!!!!

 

Kontakt

Pavel Zamrazil

zamrazil@email.cz

skype: pavel_zamrazil
ICQ: 222-807-225

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode